-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-008391-a
Закупівля товару
Торги відмінено
325 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.12.2025 13:32 - 30.12.2025 00:00
Відповідь надана
одиниці вимірювання
Номер:
bf3e4c01114f48688182fbaac2b243b2
Дата опублікування:
26.12.2025 08:09
Опис:
Виправте одиниці вимірювання
Відповідь:
Доброго ранку! Одиниці вимірювання виправлено на кіловат-година.
Дата відповіді:
26.12.2025 09:05