-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-008391-a
Закупівля товару
Торги відмінено
325 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
79d58506a7394e1cb2013470901344b5
Внутрішній номер закупівлі:
27463638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-008391-a
Замовник:
КП Ямпільське
×
-
Код ЄДРПОУ:
44476338
-
Адреса:
41200, Україна, Сумська область, смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Небеський Ігор Михайлович +380682480296 KP_Yampol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.12.2025 13:32 - 30.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.12.2025 13:32 - 02.01.2026 00:00
Аукціон:
з 02.01.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8ef5afdc4ed54d6a878565f302212b2e
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі
Період оскарження:
30.12.2025 13:13 - 10.01.2026 00:00
Дата опублікування:
30.12.2025 13:13
Дата виконання:
10.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴325 000.00 Електрична енергія