-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання габіонних конструкцій із захисту обʼєктів критичної інфраструктури
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-015648-a
Завершена
4 257 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2025 15:42 - 12.12.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
53f810aa92a44cbe9c063fe9ff7850de
Дата опублікування:
09.12.2025 15:47
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику!
Вами у технічній специфікації зазначено, що до розгляду допускаються товари, виготовлені по конкретним ТУ. Відповідно до законодавства України у номерному позначені ТУ зашифрований виробник даного ТУ та товару. Таким чином Вами до розгляду допускаються габіони виробництва ПАТ «ЗАВОД ФРУНЗЕ» (Код ЄДРПОУ 00236010) та ТОВ «ТВК МЕТИЗ» (Код ЄДРПОУ 38784624). Таким чином дана вимога є дикримінаційною та суперечить Статті 5. Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідно до п. 4. Статті 22. Тендерна документація Закону України "Про публічні закупівлі" Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Враховуючи вищезазначене, просимо виключити дискримінаційні вимогу із тенедрної документації, в іншому випадку будемо змушені звернутись до антимонопольного комітету України.
Відповідь:
Доброго дня! Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
10.12.2025 13:40
Відповідь надана
Щодо технічних характеристик
Номер:
fb4ed67200e14ed68a6687b3219081bc
Дата опублікування:
08.12.2025 14:34
Опис:
Добрий день!
Просимо уточнити технічні вимоги до габіонів, а саме: в технічних характеристиках зазначено діаметр дроту, мм: 4; одночасно зазначено Сітка 100*100мм d=5мм ,(1*2м): 13шт. Отже – просимо уточнити діаметр дроту 4 чи 5мм? Та чи можливо виготовлення за іншим ТУ ніж вказано у тендерній документації, а саме ТУ У 25.9-00236010-022-2025
Відповідь:
Доброго дня! Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
09.12.2025 15:18