• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання габіонних конструкцій із захисту обʼєктів критичної інфраструктури

Завершена

4 257 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 865a04ee4e5f48a9a83dc509e8b079a7
Внутрішній номер закупівлі: 27427178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-05-015648-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
Контактна особа: Анастасія Юзва +380487056332 7099419@gmail.com https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 257 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2025 15:42 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2025 15:42 - 15.12.2025 00:00
Аукціон: 15.12.2025 11:40 - 15.12.2025 12:21
Період кваліфікації: 15.12.2025 12:21 - 16.12.2025 08:33
Період завантаження договору: 22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 257 000.00 Придбання габіонних конструкцій із захисту обʼєктів критичної інфраструктури