-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лінолеум, плінтус, керамічна плитка для стін і підлоги, клей для плитки
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-015340-a
Завершена
295 480.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 19:01 - 22.11.2025 00:00
Відповідь надана
Allore Group Deep Grey FPR 60х60
Номер:
ec9fb91600f84120a3db6a4ef3b0f94d
Дата опублікування:
20.11.2025 18:58
Опис:
Шановний замовнику в технічному завданні по товару Allore Group Deep Grey FPR 60х60 Вами вказаний тип поверхні "глянцева", а заводом вона виробляється матовою.
Прохання внести зміни в технічне завадання.
Відповідь:
Шановний учасник, Замовником уточнено технічне завдання та викладено додаток 2 тендерної документації у новій редакції.
Дата відповіді:
20.11.2025 22:20
Відповідь надана
плитка Golden Tile Onyx Mood beige
Номер:
6e1f13a4cc264b508b695c59ac77f489
Дата опублікування:
20.11.2025 18:44
Опис:
Шановний замовник! В технічному завданні керамічної плитки вказана Вами колеція - Golden Tile Onyx Mood beige OM1051 30х60 см Виготовляються заводом з Класом зносостійкості PEI: – 3, а також матеріал "кераміка" .
Прохання внести зміни в технічне завадання.
Відповідь:
Шановний учасник, Замовником уточнено технічне завдання та викладено додаток 2 тендерної документації у новій редакції.
Дата відповіді:
20.11.2025 22:21
Відповідь надана
товщина плитки
Номер:
e4912e5625bc4d4c82ec223488c96336
Дата опублікування:
20.11.2025 13:36
Опис:
Шановний замовник! В технічному завданні керамічної плитки вказа Вами колеція: - Allore Group Moon Silver FPR Full Lappato 60х60 Виготовляються заводом товщиною 8 мм. Прохання внести зміни в технічне завадання.
Відповідь:
Шановний Учасник! Вашу пропозицію враховано, відповідні зміни внесено у тендерну документацію.
Дата відповіді:
20.11.2025 16:37
Відповідь надана
товщина плитки
Номер:
76a2860f65484a0aa615a5e674f4e915
Дата опублікування:
19.11.2025 16:39
Опис:
Шановний замовник!
В технічному завданні керамічної плитки вказані Вами колеції:
- Allore Group Deep Grey FPR 60х60 см
- Allore Group Moon Silver FPR Full Lappato 60х60
Виготовляються заводом товщиною 8 мм.
Прохання внести зміни в технічне завадання.
Відповідь:
Шановний Учасник! Вашу пропозицію враховано, відповідні зміни внесено у тендерну документацію.
Дата відповіді:
19.11.2025 21:21
Відповідь надана
висота плінтуса
Номер:
423c5d719ed9486e9d41c1449b4d090d
Дата опублікування:
19.11.2025 16:32
Опис:
Шановний замовнику в технічному завданні по товару "плінтус" зазначений розмір 18*59*2500 мм;
Чи можливо запрпонувати ідентичний товар розміром 18*56*2500мм?
Відповідь:
Шановний Учасник! Вашу пропозицію враховано, відповідні зміни внесено у тендерну документацію.
Дата відповіді:
19.11.2025 21:22