• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лінолеум, плінтус, керамічна плитка для стін і підлоги, клей для плитки

Завершена

295 480.00 UAH з ПДВ
Номер: dea4ef11eef54042a3ab9d35a279062a
Внутрішній номер закупівлі: 27135382
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-14-015340-a   
Замовник: Житомирський професійний ліцей Житомирської обласної ради
Контактна особа: Ігор Задорожний +380978396497 03191526@ukr.net https://www.zpl.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 295 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.11.2025 19:01 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2025 19:01 - 25.11.2025 00:00
Аукціон: 25.11.2025 15:23 - 25.11.2025 15:58
Період кваліфікації: 25.11.2025 15:58 - 26.11.2025 22:13
Період завантаження договору: 02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴295 480.00 Лінолеум, плінтус, керамічна плитка для стін і підлоги, клей для плитки