-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-000653-a
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%
Торги не відбулися
158 731.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 587.31 UAH
мін. крок: 1% або 1 587.31 UAH
Період уточнення:
20.11.2018 15:14 - 30.11.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим