• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%

Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%

Торги не відбулися

158 731.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 587.31 UAH
Номер: 27c56c43bdd04ac4877728ca2e1762d2
Внутрішній номер закупівлі: 2692932
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-20-000653-a   
Замовник: Комунальна установа "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Марія Бойко 0412516723 zt.lesnoybereg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 158 731.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.11.2018 15:14 - 30.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2018 15:14 - 10.12.2018 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴158 731.20 Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%