-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір формату А4
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-005880-a
Завершена
364 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 11:53 - 22.10.2025 00:00
Відповідь надана
ТД у ворд
Номер:
41b1f20d401b4203939ebf5f238202c7
Дата опублікування:
21.10.2025 09:56
Опис:
Доброго дня. Для спрощення підготовки пропозиції, додайте ТД у форматі ворд. Дякую.
Відповідь:
Відповідно до підпункту 31 пункту 11 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII із змінами та доповненнями (далі «Закону України «Про публічні закупівлі»): «тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель». Вимог оприлюднення тендерної документації у форматі WORD статтею 22 Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлено.
Постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі «ОСОБЛИВОСТІ») «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Вимог оприлюднення тендерної документації у форматі WORD ОСОБЛИВОСТЯМИ не встановлено.
«ПОРЯДОК розміщення інформації про публічні закупівлі» затвердежний Наказом МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ від 11.06.2020 № 1082 та Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 р. за № 610/34893 (далі «Наказ № 1082) не передбачає оприлюднення тендерної документації у форматі WORD.
Відповідно до пункту 15 Наказ № 1082 «Договір про закупівлю, додатки до договору про закупівлю, зміни до договору про закупівлю розміщуються замовником в електронній системі закупівель у форматі PDF».
Додатково повідомляю, що проект договору по закупівлі - «ДК021-2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне» (Папір формату А-4), Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-17-005880-a розміщено на порталі zakupivli.pro у форматі WORD.
Беручи до уваги викладене, прийнято рішення питання відхилити. Також додатково повідомляємо, що системою zakupivli.pro не передбачено додавання файлу, при відповіді на питання.
Дата відповіді:
22.10.2025 11:31