-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір формату А4
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-005880-a
Завершена
364 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f27ed39307d45df8c3476bc7de8fe7a
Внутрішній номер закупівлі:
26794814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-005880-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Чичкан +380505923350 mtzspos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
364 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 11:53 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 11:53 - 25.10.2025 10:00
Аукціон:
27.10.2025 15:48 - 27.10.2025 16:11
Період кваліфікації:
27.10.2025 16:11 - 05.11.2025 12:08
Період завантаження договору:
11.11.2025 00:00 - 21.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴364 000.00 Папір формату А4