-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котел опалювальний твердопаливний для Колківського ліцею Дубровицької міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-005121-a
Завершена
209 400.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 11:55 - 22.10.2025 00:00
Відповідь надана
Вартість ціни пропозиції
Номер:
17c21f012d9f41bfbe784bf4a253185a
Дата опублікування:
21.10.2025 12:12
Опис:
Доброго дня.
Згідно тендерної документації у вартість цінової пропозиції повинно бути включено в т.ч.
- монтаж товару (твердопаливного котла) на об’єкті у місці встановлення товару з урахування комплектуючих матеріалів, ціна на які має бути включена в цінову пропозиції;
Просимо в такому випадку надати перелік комплектуючих матеріалів які в даному випадку потрібні будуть для монтажу котла, для розрахунку ціни пропозиції. Дякую.
Відповідь:
Добрий день. Твердопаливний котел, що поставлятиметься повинен комплектуватись:
- запобіжним клапаном відповідного Ду;
- штуцером зливу води з котла відповідного Ду;
- батерфляями та фланцями для приєднання патрубків прямої і зворотньої мережної води відповідного Ду;
- відвід металевий (4шт.), труба ВГП (5м.) відповідного Ду;
- перехідником для димохода (у разі коли зовнішній діаметр димоходу твердопаливного котла що пропонується більший за 298мм.), для приєднання до труба димохідної ізольованої 300/360мм..
Дата відповіді:
22.10.2025 15:09
Відповідь надана
Внесення змін до ТД щодо габаритних розмірів
Номер:
9e48d4adf95d4755ac4978f151b4f309
Дата опублікування:
13.10.2025 16:14
Опис:
Доброго дня. Прошу привести у відповідність до закону України технічні характеристики товару, а саме маса котла має бути зазначені з межами відхилення (не більше або не менше) .
Відповідь:
Добрий день. Дякуємо за звернення. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації в установленому законом порядку.
Дата відповіді:
14.10.2025 10:48