-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котел опалювальний твердопаливний для Колківського ліцею Дубровицької міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-005121-a
Завершена
209 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
7ca38984aa6b40a5b12efd720bd95ae9
Внутрішній номер закупівлі:
26727186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-005121-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44153430
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, місто Дубровиця, вул. Поштова, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Лепуга +380689351012 blacktealla@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
209 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 11:55 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 11:55 - 25.10.2025 00:00
Аукціон:
з 27.10.2025 15:51
Період кваліфікації:
25.10.2025 00:00 - 30.10.2025 10:50
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴209 400.00 Котел опалювальний твердопаливний для Колківського ліцею Дубровицької міської ради