-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясопродукти
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-004035-a
Торги не відбулися
2 900 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 11:34 - 07.10.2025 00:00
Відповідь надана
Поставка товару
Номер:
02a95e8146a84c68b74dedcf76c958d3
Дата опублікування:
01.10.2025 12:29
Опис:
Доброго дня! Будь ласка вкажіть скільки поставок ви плануєте згідно заявкам.
Можно розраховувати на одну дві?
Відповідь:
Доброго дня!
Постачання має бути здійснено одноразово.
Дата відповіді:
01.10.2025 15:18