-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясопродукти
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-004035-a
Торги не відбулися
2 900 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7812657fec2448518fbe3cb588c74a59
Внутрішній номер закупівлі:
26607276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-01-004035-a
Замовник:
Військова частина 9953
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321759
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Анна Сікорська +380961779648 asikorska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 11:34 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2025 11:34 - 10.10.2025 00:00
Аукціон:
з 10.10.2025 13:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 900 000.00 М’ясопродукти