-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система відеонагляду (комплект)
Тендер Prozorro UA-2018-10-04-000484-b
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 4 шт. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – 69063, м. Запоріжжя, вул. Залізнична, буд. 29, будинок майстерні та контори СП "Запорізька механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт". Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ.
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2018 15:16 - 13.10.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим