-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система відеонагляду (комплект)
Тендер Prozorro UA-2018-10-04-000484-b
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 4 шт. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – 69063, м. Запоріжжя, вул. Залізнична, буд. 29, будинок майстерні та контори СП "Запорізька механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт". Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ.
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
Номер:
2249e727ed214ecb9155502ae0052b22
Внутрішній номер закупівлі:
2653979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-04-000484-b
Замовник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна (056) 793-35-46 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
240.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2018 15:16 - 13.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2018 15:16 - 23.10.2018 17:00
Аукціон:
24.10.2018 15:44 - 24.10.2018 16:11
Період кваліфікації:
24.10.2018 16:11 - 22.11.2018 16:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система відеонагляду (комплект)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 28.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Мороз Катерина Юріївна"
Оскарження: 24.10.2018 16:11 - 03.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3130109065
-
Контактна особа:
Катерина Мороз +380981560260 1030101@i.ua
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Запоріжське шосе 38, кв. 452
Оскарження: 24.10.2018 16:11 - 03.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
19 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 610.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.11.2018 16:25
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІ ЕНД ДІ ГАРАНТ"
Оскарження: 22.11.2018 16:25 - 03.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37250307
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІ ЕНД ДІ ГАРАНТ" +380504162824 info@ddgarant.com
-
Адреса:
Україна, 03127, м.Київ, Голосіївський район, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, будинок 126, корпус 2, квартира 28
Оскарження: 22.11.2018 16:25 - 03.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
23 972.69 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.11.2018 16:26
Документи
34
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАЗИЛЬЧУК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 22.11.2018 16:26 - 03.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3160814252
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАЗИЛЬЧУК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ +380965366869 BAZFOP@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 02097, м.Київ, ВУЛИЦЯ БАЛЬЗАКА, будинок 92, квартира 148
Оскарження: 22.11.2018 16:26 - 03.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
24 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.11.2018 16:27
Документи
7
Скарги
0