-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2025-09-19-007225-a
Завершена
60 650.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.09.2025 13:27 - 26.09.2025 00:00
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
72e3cace866e4b31a27dd9c8bc11db65
Дата опублікування:
23.09.2025 11:34
Опис:
Шановний замовник, уважно ознайомившись із технічними вимогами до предмета закупівлі у позиції шина 175/70R13 82S, повідомляємо, що на ринку України відсутні шини з індексом швидкості S (до 180 км/год) у вказаному розмірі.
При цьому у вільному продажу наявні шини розміру 175/70R13 з покращеними індексами швидкості, зокрема:
T – до 190 км/год,
H – до 210 км/год.
З огляду на те, що індекси T та H є вищими за S, такі шини повністю відповідають або навіть перевищують вимоги щодо безпеки та експлуатаційних характеристик.
У зв’язку з цим, просимо внести зміни до тендерної документації, а саме:
замінити індекс швидкості S на T, H або «не нижче S»,
або дозволити учасникам пропонувати шини з покращеним індексом швидкості (T або H).
Відповідь:
«Доброго дня шановний Учаснику!
Розглянувши Ваше звернення щодо внесення змін до тендерної документації у частині технічної вимоги до предмета закупівлі (шина 175/70R13 82S), повідомляємо наступне. Технічні характеристики предмета закупівлі визначені Замовником з урахуванням
реальних потреб та специфіки експлуатації транспортних засобів. Моніторинг ринку цін проводився саме до шин з індексом швидкості S (до 180 км/год), і саме такі технічні характеристики були погоджені для забезпечення належної та безпечної експлуатації автомобілів.
У зв’язку з цим Замовник не має можливості внести зміни до тендерної документації та дозволити пропозиції шин з іншими індексами швидкості (T, H тощо), оскільки це не відповідатиме погодженим технічним вимогам та визначеним потребам.
Крім того, на ринку України представлено щонайменше три бренди шин із зазначеними технічними характеристиками.
Дякуємо за звернення та зацікавленість до процедури закупівлі.
Зміни до тендерної документації вноситися не будуть.
Дата відповіді:
26.09.2025 10:47