-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2025-09-19-007225-a
Завершена
60 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
44e8dba08d044d318e6871af51cc3071
Внутрішній номер закупівлі:
26493055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-19-007225-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.09.2025 13:27 - 26.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2025 13:27 - 29.09.2025 18:00
Аукціон:
з 30.09.2025 12:41
Період кваліфікації:
29.09.2025 18:00 - 14.10.2025 14:07
Період завантаження договору:
20.10.2025 00:00 - 30.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 650.00 Лот 1 - Автомобільні шини