• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція КПП (літера Г) під навчальний корпус Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва за адресою: м. Київ, Солом’янський район, проспект Повітряних сил, 53.»

1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Національна академія внутрішніх справ; 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1; ЄДРПОУ 08751177 2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція КПП (літера Г) під навчальний корпус Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва за адресою: м. Київ, Солом’янський район, проспект Повітряних сил, 53.» (код за ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування) 3) кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: Місце надання послуг: м. Київ, просп. Повітряних сил, 53 Кількість: 1 робота 4) очікувана вартість предмета закупівлі: 8 798 177,53грн з ПДВ 5) строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: До 31.03.2026 року 6) кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до 25.09.2025 до 00:00 год 7) умови оплати: Оплата здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу на термін до 30 календарних днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється на протязі 7 –ми банківських днів, з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на рахунок. При цьому оплата Постачальнику за поставлений Товар проводиться Замовником у відповідності із розподілом обсягів коштів бюджетного фінансування. 8) мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. 9) розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається 10) дата та час розкриття тендерних пропозицій: визначається автоматично 11) розмір мінімального кроку пониження ціни: у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: Розмір мінімального кроку пониження ціни складає – 1 відсоток від очікуваної вартості закупівлі.

Торги відмінено

8 798 177.53 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.09.2025 13:16 - 22.09.2025 00:00
Відповідь надана

кошторис

Номер: 6ce337cfbcff4747b717bb8e7ebfed67
Дата опублікування: 12.09.2025 17:39
Опис: Чи потрібно учаснику надати в складі пропозиції кошториси? Договірну ціну і зведений кошторис?
Відповідь: Дякуємо за запитання! Відповідно до тендерної документації - "Учаснику у складі тендерної пропозиції необхідно надати гарантійний лист для підтвердження даної вимоги та самі розрахунки у вигляді документів, що підтверджують дану вимогу, а саме: - договірну ціну на виконання проєктних робіт; - зведений кошторис на проєктні роботи; - кошториси на проєктні роботи. - календарний графік виконання робіт із зазначенням кожної із стадій проєктування." Просимо дотримуватися тендерної документації.
Дата відповіді: 15.09.2025 09:19
Відповідь надана

Додаток 4

Номер: 63a7ba2960874d7298dbd22bba2a8797
Дата опублікування: 12.09.2025 07:53
Опис: * мають бути розроблені у порядку та за формою, встановленою Настановою з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво, у програмному комплексі AutoCAD або ZWCAD Standard. Програмний файл програмного комплексу також надсилати?
Відповідь: Дякуємо за запитання! Так
Дата відповіді: 12.09.2025 12:30
Відповідь надана

Форма кошторису

Номер: cb2db73a0c304f768cf0a90d5e0eed9c
Дата опублікування: 11.09.2025 12:23
Опис: Учаснику у складі тендерної пропозиції необхідно надати гарантійний лист для підтвердження даної вимоги та самі розрахунки у вигляді документів та файлу, що підтверджують дану вимогу.. Шановний Замовник ,поясніть більш конкретніше. Тобто треба надати кошторис та файл з його електронною версією, чи видрукованого кошторису буде достатньо?
Відповідь: Дякуємо за запитання! Бажано надати обидва варіанти.
Дата відповіді: 12.09.2025 12:30
Відповідь надана

Огляд

Номер: 960a6cecd0a148d7b9133ac9ff346939
Дата опублікування: 11.09.2025 11:56
Опис: Чи буде відсутність здійснення огляду учасником,, підставою для відхилення пропозиції?
Відповідь: Дякуємо за запитання! Відповідно до тендерної документації: "учасник в разі необхідності може за домовленістю із Замовником відвідати та оглянути об’єкт Замовника для правильних розрахунків вартості та економії бюджетних коштів", тобто не буде підставою для відхилення. Водночас повідомляємо що, об'єкт реконструкції є надзвичайно важливим оскільки йдеться про безпеку Ліцеїстів. Саме тому ми рекомендуємо здійснити огляд місця проведення робіт з метою більш якісної підготовки документів з врахуванням всіх особливостей об'єкта.
Дата відповіді: 12.09.2025 12:30