• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція КПП (літера Г) під навчальний корпус Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва за адресою: м. Київ, Солом’янський район, проспект Повітряних сил, 53.»

Оголошено тендер

8 798 177.53 UAH
Номер: 16a7cda7ab04439c9df3a54cd1d3e36f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-10-008239-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна академія внутрішніх справ
Замовник: Національна академія внутрішніх справ
Очікувана вартість: 8 798 177.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція КПП (літера Г) під навчальний корпус Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва за адресою: м. Київ, Солом’янський район, проспект Повітряних сил, 53.»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 10.09.2025 12:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція КПП (літера Г) під навчальний корпус Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва за адресою: м. Київ, Солом’янський район, проспект Повітряних сил, 53.»
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума8 798 177.53 UAH