-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Гістероскоп, стерилізатор паровий)
Тендер Prozorro UA-2018-10-10-000413-c
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2018 10:20 - 22.10.2018 18:00
Відповідь надана
стандарт ДСТУ 285
Номер:
8618a0aaaffb4137af1dbb21cf4897a2
Дата опублікування:
11.10.2018 11:59
Опис:
У зв’язку з тим, що ви плануєте закупівлю гістероскопа, який можливо стерилізувати паровим методом у стерилізаторі, що відповідає Державному стандарту України ДСТУ EN 285:2015 Стерилізація. Стерилізатори парові. Стерилізатори великогабаритні, прошу повідомити, чи повинен стерилізатор що пропонується до закупівлі відповідати Державному стандарту України ДСТУ EN 285:2015 (EN 285:2006+A2:2009, IDT) Стерилізація. Стерилізатори парові. Стерилізатори великогабаритні ?
Відповідь:
Доброго дня! Так, стерилізатор, що пропонується до закупівлі, повинен відповідати Державному стандарту України ДСТУ EN 285:2015 (EN 285:2006+A2:2009, IDT) Стерилізація. Стерилізатори парові. Стерилізатори великогабаритні .
Дата відповіді:
12.10.2018 14:52