-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Гістероскоп, стерилізатор паровий)
Тендер Prozorro UA-2018-10-10-000413-c
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
17cdb036b8694a16b0f0a90c7adc3814
Внутрішній номер закупівлі:
2628409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-10-000413-c
Замовник:
Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056291
-
Адреса:
81440, Україна, Львівська область, Рудки, Відродження 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференц Світлана Ярославівна +380323645235 rudkyrada@ukr.net http://rudky.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2018 10:20 - 22.10.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2018 10:20 - 01.11.2018 17:00
Аукціон:
02.11.2018 12:53 - 02.11.2018 13:14
Період кваліфікації:
02.11.2018 13:14 - 06.11.2018 12:20
Період завантаження договору:
02.11.2018 13:14 - 22.11.2018 13:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гістероскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Стерилізатор паровий
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗДРАВО"
Оскарження: 02.11.2018 13:14 - 17.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34603398
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗДРАВО" +380673506697 office@heaco.com.ua http://www.zdravo.ua
-
Адреса:
04114, Україна, Київська обл., Київ, 04114, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 54/19, ЛІТ.А, ОФІС
Оскарження: 02.11.2018 13:14 - 17.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
687 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
687 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.11.2018 12:20
Документи
14
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕФЕКТ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23687175
-
Контактна особа:
Кравченко Ганна Михайлівна 380504573446, 380504573446 toveffectcentre@gmail.com
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Васнецова,8
Початкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
39e5a45ba86141c885457b2c7a20f0ac
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-10-000413-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗДРАВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34603398
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗДРАВО" +380673506697 office@heaco.com.ua http://www.zdravo.ua
-
Адреса:
04114, Україна, Київська обл., Київ, 04114, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 54/19, ЛІТ.А, ОФІС
Номер договору:
709Н/2018
Сума договору:
687 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
572 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
26.11.2018 00:00
Статус:
Виконаний