-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в бюджетних установах (поточний ремонт будівлі за адресою: просп. Сергія Нігояна, буд. 77, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-009223-a
Завершена
595 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 950.00 UAH
Період уточнення:
27.08.2025 15:24 - 01.09.2025 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
f2b58b3b59d2475f843c1d1357c6e043
Дата опублікування:
29.08.2025 10:32
Опис:
Доброго дня! Шновний замовнику, просимо додати до дефектного акту ескізи конструйкцій та уточнити до яких конструкцій потрібні підвіконники та відливи, та які їх розміри.
Відповідь:
Доброго дня! Уважно розглянувши Ваше звернення повідомляємо про таке.
Відповідно до абзацу другого пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471) (далі – Особливості) – фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру.
Ваше звернення не містить ані прохання щодо надання роз’яснень ані вимоги щодо усунення порушення.
Внесення змін до тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів за ініціативою заявників Особливостями не передбачено.
Дата відповіді:
01.09.2025 09:53