• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з усунення аварій в бюджетних установах (поточний ремонт будівлі за адресою: просп. Сергія Нігояна, буд. 77, м. Дніпро)

Завершена

595 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 950.00 UAH
Номер: c2abe2062f17440abfa6b78727114fbf
Внутрішній номер закупівлі: 26259323
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-27-009223-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 595 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.08.2025 15:24 - 01.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2025 15:24 - 04.09.2025 01:00
Аукціон: з 05.09.2025 12:43
Період кваліфікації: 04.09.2025 01:00 - 04.09.2025 12:51
Період завантаження договору: 10.09.2025 00:00 - 20.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴595 000.00 Послуги з усунення аварій в бюджетних установах (поточний ремонт будівлі за адресою: просп. Сергія Нігояна, буд. 77, м. Дніпро)