-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент), Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент), Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент), Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент), Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент), Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент), Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-004964-a
ПДВ 0%, відповідно до ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Завершена
24 570.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 245.70 UAH
мін. крок: 1% або 245.70 UAH
Період уточнення:
27.08.2025 12:09 - 01.09.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим