• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент), Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент), Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент), Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент), Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент), Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент), Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент))

ПДВ 0%, відповідно до ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»

Завершена

24 570.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 245.70 UAH
Номер: d28240ca78774f4ab11d59a4dcb9bf1c
Внутрішній номер закупівлі: 26255052
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-27-004964-a   
Замовник: Військова частина 1560
Контактна особа: Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 570.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.08.2025 12:09 - 01.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2025 12:09 - 04.09.2025 13:00
Аукціон: з 05.09.2025 12:28
Період кваліфікації: 04.09.2025 13:00 - 05.09.2025 10:07
Період завантаження договору: 11.09.2025 00:00 - 21.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 570.00 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент), Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент), Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент), Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент), Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент), Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент), Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент))