-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2025-08-26-010250-a
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення відходів, що утворились через пошкодження (руйнування) будівель та споруд внаслідок збройної агресії рф
Торги відмінено
45 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 450.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2025 15:52 - 01.09.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим