-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2025-08-26-010250-a
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення відходів, що утворились через пошкодження (руйнування) будівель та споруд внаслідок збройної агресії рф
Торги відмінено
45 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 450.00 UAH
Номер:
b84663878ac9436ca16d6b764e16334d
Внутрішній номер закупівлі:
26246443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-26-010250-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Кладко +380487507623 oksana.kladko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2025 15:52 - 01.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2025 15:52 - 04.09.2025 12:00
Аукціон:
з 05.09.2025 14:37
Період кваліфікації:
з 04.09.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0415af7e2e2b45919cfca370013af797
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
21.10.2025 15:22 - 01.11.2025 00:00
Дата опублікування:
21.10.2025 15:22
Дата виконання:
01.11.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴45 000.00 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами