• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Захисне взуття

1.Тендерні пропозиції можуть бути подані тільки стосовно повного обсягу предмета закупівлі. 2.Учасник повинен розмістити (завантажити) в електронній системі закупівель “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua до кінцевого строку подання тендерних пропозицій у сканованому вигляді - формат PDF (Portable Document Format) тендерну пропозицію (технічну частину) (зміст та форма відповідно до наданої замовником), складену українською мовою, та документ, зазначений в п.7 Умов закупівлі. 3.Усі документи, що складені від імені Учасника повинні бути підписані уповноваженою особою Учасника та можуть бути завірені печаткою Учасника (в разі її використання) та містити прізвище ініціали та посаду, уповноваженої особи. 4. Ціна тендерної пропозиції – це ціна, відображена в екранній формі системи (розділ «остаточна пропозиція») на веб-порталі Уповноваженого органу в мережі Інтернет: https://prozorro.gov.ua/. За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції Замовник визначає переможця за ціною зазначеною в екранній формі системи (розділ «остаточна пропозиція») за результатами аукціону. Валютою тендерної пропозиції є гривня. Ціна тендерної пропозиції зазначається в електронній системі закупівель в гривнях з урахуванням податку на додану вартість (далі – ПДВ). У разі якщо учасником процедури закупівлі є учасник - не платник ПДВ, такий учасник повинен зазначити в електронній системі закупівель ціну тендерної пропозиції, яка розраховується наступним чином: - ціна тендерної пропозиції учасника в «грн. без ПДВ», до якої додається ПДВ в розмірі 20%. Електронний аукціон (пониження ціни) проводиться в гривні з урахуванням ПДВ». У випадку, якщо Учасник є платником ПДВ зі ставкою 0%, для такого Учасника застосовується положення Тендерної документації як для учасника не платника ПДВ. Учасник визначає ціну тендерної пропозиції з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, в тому числі на транспортування до місця поставки, страхування, навантаження, розвантаження та таке інше. Ціна тендерної пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені. 5. Визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції здійснюється на основі єдиного критерію «Ціна грн. з ПДВ». 6. Замовником встановлена вимога про подання Учасниками комерційної пропозиції (остаточної пропозиції за результатами аукціону). Строк подання (завантаження в Систему): протягом 1 (одного) робочого дня з дня проведення Аукціону* тобто на наступний робочий день (до 24:00 год. за київським часом) надає (завантажує в Систему) Комерційну пропозицію (остаточну пропозицію за результатами аукціону), в довільній формі яка, в тому числі, містить найменування Товару, кількість та ціну за одиницю товару. За потреби (наприклад, при виявленні помилки) Учасник має право внести зміни до Комерційної пропозиції та завантажити їх в Систему додатково. Замовник розглядає документ, завантажений пізніше. Недотримання Учасником вимог, встановлених Замовником до Комерційної пропозиції, не є підставою для відхилення тендерної пропозиції.

Завершена

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Період уточнення: 26.10.2018 12:48 - 31.10.2018 14:00
Відповідь надана

зміна умов оплати

Номер: 2f83e28648ac4c2998bc355c9fe9e772
Дата опублікування: 30.10.2018 11:04
Опис: В зв"язку з нестабільним валютним курсом та необхідністю 100% попередньої оплати виробнику, просимо розглянути можливість внесення змін в пункт 3 «Умови оплати», а саме «Замовник сплачує передоплату в розмірі 50%, остаточний розрахунок Замовник сплачує на протязі 15 (П'ятнадцяти) календарних днів після фактичної поставки товару та підписання Сторонами накладної на фактично поставлений товар»
Відповідь: За результатами розгляду питання внесені відповідні зміни до Умов закупівлі
Дата відповіді: 31.10.2018 13:07
Відповідь надана

який виріб закуповується

Номер: c3ad50173f3c449d877f26c8e6e793b3
Дата опублікування: 26.10.2018 14:56
Опис: яка назва виробу-це напівчоботи утеплені,берці чи туфлі
Відповідь: Назва виробу – Черевики чоловічі (спецовочні) згідно Умов закупівлі від 26.10.18 №50-22-373.
Дата відповіді: 30.10.2018 12:23