-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Захисне взуття
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-001145-c
1.Тендерні пропозиції можуть бути подані тільки стосовно повного обсягу предмета закупівлі. 2.Учасник повинен розмістити (завантажити) в електронній системі закупівель “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua до кінцевого строку подання тендерних пропозицій у сканованому вигляді - формат PDF (Portable Document Format) тендерну пропозицію (технічну частину) (зміст та форма відповідно до наданої замовником), складену українською мовою, та документ, зазначений в п.7 Умов закупівлі. 3.Усі документи, що складені від імені Учасника повинні бути підписані уповноваженою особою Учасника та можуть бути завірені печаткою Учасника (в разі її використання) та містити прізвище ініціали та посаду, уповноваженої особи. 4. Ціна тендерної пропозиції – це ціна, відображена в екранній формі системи (розділ «остаточна пропозиція») на веб-порталі Уповноваженого органу в мережі Інтернет: https://prozorro.gov.ua/. За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції Замовник визначає переможця за ціною зазначеною в екранній формі системи (розділ «остаточна пропозиція») за результатами аукціону. Валютою тендерної пропозиції є гривня. Ціна тендерної пропозиції зазначається в електронній системі закупівель в гривнях з урахуванням податку на додану вартість (далі – ПДВ). У разі якщо учасником процедури закупівлі є учасник - не платник ПДВ, такий учасник повинен зазначити в електронній системі закупівель ціну тендерної пропозиції, яка розраховується наступним чином: - ціна тендерної пропозиції учасника в «грн. без ПДВ», до якої додається ПДВ в розмірі 20%. Електронний аукціон (пониження ціни) проводиться в гривні з урахуванням ПДВ». У випадку, якщо Учасник є платником ПДВ зі ставкою 0%, для такого Учасника застосовується положення Тендерної документації як для учасника не платника ПДВ. Учасник визначає ціну тендерної пропозиції з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, в тому числі на транспортування до місця поставки, страхування, навантаження, розвантаження та таке інше. Ціна тендерної пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені. 5. Визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції здійснюється на основі єдиного критерію «Ціна грн. з ПДВ». 6. Замовником встановлена вимога про подання Учасниками комерційної пропозиції (остаточної пропозиції за результатами аукціону). Строк подання (завантаження в Систему): протягом 1 (одного) робочого дня з дня проведення Аукціону* тобто на наступний робочий день (до 24:00 год. за київським часом) надає (завантажує в Систему) Комерційну пропозицію (остаточну пропозицію за результатами аукціону), в довільній формі яка, в тому числі, містить найменування Товару, кількість та ціну за одиницю товару. За потреби (наприклад, при виявленні помилки) Учасник має право внести зміни до Комерційної пропозиції та завантажити їх в Систему додатково. Замовник розглядає документ, завантажений пізніше. Недотримання Учасником вимог, встановлених Замовником до Комерційної пропозиції, не є підставою для відхилення тендерної пропозиції.
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська обл., с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
41801031
-
Контактна особа:
Євгеній Мушанькін +380687177051 mishankinem@online.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК КУРЕНІВСЬКИЙ, будинок 12
Оскарження: 05.11.2018 15:25 - 14.11.2018 15:43
-
Код ЄДРПОУ:
35086694
-
Контактна особа:
ООО Дельта Плюс Украина" +380443641973 margarita.uhno@deltaplus.eu http://www.deltaplus.eu
-
Адреса:
Україна, 04116, Киев, Старокиевская, 26
Оскарження: 12.11.2018 15:43 - 14.11.2018 15:44
-
Код ЄДРПОУ:
41370017
-
Контактна особа:
Дмитрий Пехов +380674137147 uasizcom@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 21, офіс 501
Оскарження: 12.11.2018 15:44 - 14.11.2018 15:44
-
Код ЄДРПОУ:
37721867
-
Контактна особа:
Олександр Картамишев +380506701814 termohim2011@gmail.com
-
Адреса:
01011, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ РИБАЛЬСЬКА, будинок 13
Оскарження: 12.11.2018 15:44 - 14.11.2018 15:45
-
Код ЄДРПОУ:
32557992
-
Контактна особа:
Сергій Морозенко +380504426167,+380444902329 akalinkina@evrospets.com.ua
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 136, кімната 34
Оскарження: 12.11.2018 15:45 - 14.11.2018 15:46
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
32557992
-
Контактна особа:
Сергій Морозенко +380504426167,+380444902329 akalinkina@evrospets.com.ua
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 136, кімната 34