-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Аргініну гідрохлорид (ARGININUM); Декаметоксин (Decamethoxine); Декскетопрофен (Dexketoprofen); Дифенгідраміну гідрохлорид (Diphenhydramine); Кеторолаку трометамін (Ketorolac); Мелоксікам (Meloxicam); Нікотинова кислота (Nicotinic acid); Пентоксифілін (Pentoxifylline); Пірацетам (Piracetam); Прокаїну гідрохлорид (Procaine); Проксиметакаїн гідрохлорид (Proxymetacaine); Сорбітол, натрію лактату, натрію хлориду, кальцію хлориду дигідрату, калію хлориду, магнію хлориду гексагідрату (Electrolytes in combination with other drugs); Тіаміну гідрохлориду, піридоксину гідрохлориду, ціанокобаламін (Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12); Фібринолізін (FIBRINOLYSINUM); Хлорамфенікол, метилурацил (Comb drug); Хлорпромазин (Сhlorpromazine); Цитиколін (Citicoline); L-лізина есцинат (Lysine);)
Тендер Prozorro UA-2018-11-08-001530-b
Торги не відбулися
152 693.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 402.63 UAH
мін. крок: 0.3% або 402.63 UAH
Період уточнення:
08.11.2018 16:25 - 13.11.2018 16:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим