-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Аргініну гідрохлорид (ARGININUM); Декаметоксин (Decamethoxine); Декскетопрофен (Dexketoprofen); Дифенгідраміну гідрохлорид (Diphenhydramine); Кеторолаку трометамін (Ketorolac); Мелоксікам (Meloxicam); Нікотинова кислота (Nicotinic acid); Пентоксифілін (Pentoxifylline); Пірацетам (Piracetam); Прокаїну гідрохлорид (Procaine); Проксиметакаїн гідрохлорид (Proxymetacaine); Сорбітол, натрію лактату, натрію хлориду, кальцію хлориду дигідрату, калію хлориду, магнію хлориду гексагідрату (Electrolytes in combination with other drugs); Тіаміну гідрохлориду, піридоксину гідрохлориду, ціанокобаламін (Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12); Фібринолізін (FIBRINOLYSINUM); Хлорамфенікол, метилурацил (Comb drug); Хлорпромазин (Сhlorpromazine); Цитиколін (Citicoline); L-лізина есцинат (Lysine);)
Тендер Prozorro UA-2018-11-08-001530-b
Торги не відбулися
152 693.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 402.63 UAH
мін. крок: 0.3% або 402.63 UAH
Номер:
538252f6766e4f3cbc9a46f831754db8
Внутрішній номер закупівлі:
2621667
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-08-001530-b
Замовник:
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баласюкова Ірина В'ячеславівна +380542250057 kzsorsosdrzn@ukr.net http://www.sosdrzn.esy.es
Класифікатор ДК 021:2015:
33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
152 693.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2018 16:25 - 13.11.2018 16:30
Період прийому пропозицій:
08.11.2018 16:25 - 23.11.2018 16:30
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴40 263.00 ЛОТ № 1 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
- Лот №2 ₴112 430.00 ЛОТ № 2 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття