-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи" (Задньокамерна інтраокулярна лінза, псевдофакічна, гідрофобна Bi-Flex ELON POB-MA, з фільтром синього світла, попередньо завантажена в інжектор, одноразового використання, стерильна або еквівалент – 16069 Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією - 2шт.)
Тендер Prozorro UA-2025-08-22-000366-a
Торги не відбулися
24 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 246.00 UAH
мін. крок: 1% або 246.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2025 08:49 - 27.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим