• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи" (Задньокамерна інтраокулярна лінза, псевдофакічна, гідрофобна Bi-Flex ELON POB-MA, з фільтром синього світла, попередньо завантажена в інжектор, одноразового використання, стерильна або еквівалент – 16069 Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією - 2шт.)

Оголошено тендер

24 600.00 UAH
Номер: ad3a754210fe48eeb9f65026e5d9cd19
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-22-000433-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Очікувана вартість: 24 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи" (Задньокамерна інтраокулярна лінза, псевдофакічна, гідрофобна Bi-Flex ELON POB-MA, з фільтром синього світла, попередньо завантажена в інжектор, одноразового використання, стерильна або еквівалент – 16069 Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією - 2шт.)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 22.08.2025 08:43
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума24 600.00 UAH