-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 4,0 кг(або еквівалент), Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг(або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-011093-a
Торги не відбулися
319 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 190.40 UAH
мін. крок: 1% або 3 190.40 UAH
Період уточнення:
13.08.2025 16:43 - 18.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим