-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 4,0 кг(або еквівалент), Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг(або еквівалент))
Оголошено тендер
319 040.00
UAH
Номер:
6c932fa6d820414da57f02ef5a4903a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-13-013852-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
319 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 4,0 кг(або еквівалент), Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг(або еквівалент))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
13.08.2025 16:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 4,0 кг(або еквівалент)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг(або еквівалент)
Кількість
88 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума319 040.00 UAH