-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-411_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Котелевського ГКР. Підключення свердловини №126 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-010378-a
Торги не відбулися
1 198 660.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 17 980.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 17 980.00 UAH
Період уточнення:
08.08.2025 16:48 - 22.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим