-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування Котелевського ГКР. Підключення свердловини № 126 (Антикорозійний захист)
Оголошено тендер
1 198 660.73
UAH
Номер:
ed818d65454c4219a6676a91453cfd6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-08-012687-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 198 660.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування Котелевського ГКР. Підключення свердловини № 126 (Антикорозійний захист)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
08.08.2025 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 198 660.73 UAH