-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-002280-a
Місце надання послуг: на території Львівської області за адресою Учасника. Кількість: 448 послуг (згідно з Додатком 2)
Торги не відбулися
139 251.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 696.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 696.26 UAH
Період уточнення:
07.08.2025 10:35 - 12.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим