-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-002280-a
Місце надання послуг: на території Львівської області за адресою Учасника. Кількість: 448 послуг (згідно з Додатком 2)
Торги не відбулися
139 251.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 696.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 696.26 UAH
Номер:
80f2205874344086929d491971f0a16c
Внутрішній номер закупівлі:
26074648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-07-002280-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
139 251.84 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2025 10:35 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2025 10:35 - 15.08.2025 00:00
Аукціон:
з 15.08.2025 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴139 251.84 Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство