-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-ПК 21+000 Немирівський р-н Вінницька обл
Тендер Prozorro UA-2018-10-02-001038-a
Торги відмінено
8 050 422.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 120 756.33 UAH
мін. крок: 1.5% або 120 756.33 UAH
Період уточнення:
02.10.2018 15:28 - 12.10.2018 11:45
Звернень немає. Звернення не може бути заданим