-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-ПК 21+000 Немирівський р-н Вінницька обл
Тендер Prozorro UA-2018-10-02-001038-a
Торги відмінено
8 050 422.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 120 756.33 UAH
мін. крок: 1.5% або 120 756.33 UAH
Номер:
d45367ca6ffc4294865e03ae5715e4fe
Внутрішній номер закупівлі:
2606917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-02-001038-a
Замовник:
Мельниківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04327330
-
Адреса:
22860, Україна, Вінницька область, Мельниківці, вул.Пролетарська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гринчук Олена Володимирівна +380687207287 melrada@ukr.net http://melnykivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 050 422.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
120 756.33 UAH
Період уточнення:
02.10.2018 15:28 - 12.10.2018 11:45
Період прийому пропозицій:
02.10.2018 15:28 - 22.10.2018 11:45
Аукціон:
23.10.2018 13:35 - 23.10.2018 14:20
Період кваліфікації:
з 23.10.2018 14:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-ПК 21+000 Немирівський р-н Вінницька обл
Кількість
2100 метри
Період постачання
23.10.2018 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
1cccb6c01228470797a443d1a091c1e9
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до ст. 10 та 30 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування:
21.11.2018 14:13
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Геворгян Айкарам Араікович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3470315475
-
Контактна особа:
Геворгян Айкарам Араікович +380680291924 fop2017fop@ukr.net
-
Адреса:
22015, Україна, Вінницька область, Хмільницький район село Качанівка, Вулиця Леніна, будинок 18, кв.6
Початкова пропозиція
4 930 185.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 390 000.00 UAH з ПДВ
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСТРАДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40148165
-
Контактна особа:
Вакар Анатолій Миколайович +380992116047 smeta@autostrada.com.ua
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Данила Галицького, буд. 27, каб. 21
Початкова пропозиція
5 155 562.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
27
Скарги
0
ФОП САРГСЯН СМБАТ ГАРНІКОВІЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2185317935
-
Контактна особа:
Саргсян Смбат 380982285882, 380982285882 marianna-tomchuk@ukr.net
-
Адреса:
22700, Україна, Вінницька область, Іллінці, вулиця Залізнодорожна будинок 13
Початкова пропозиція
6 112 702.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ШЛЯХОВИК - МКІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36928095
-
Контактна особа:
сумбат огонесян +380972683543 tow-shlyahowik@ukr.net
-
Адреса:
22700, Україна, Вінницька область, Іллінецький район, місто Іллінці, ВУЛ. КАРЛА МАРКСА, будинок 32
Початкова пропозиція
6 865 865.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 865 865.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
53
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю „Енергетично-дорожнє будівництво”
×
-
Код ЄДРПОУ:
33757711
-
Контактна особа:
Сохацький Олексій Ігорович 380987496395, 380987496395 edbkv555@gmail.com
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, Канів, Вул. Енергетиків, б. 65
Початкова пропозиція
7 587 062.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 587 062.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
51
Скарги
0
ТОВ "УКРШЛЯХБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35381644
-
Контактна особа:
Арутюнян Гамлет Вазгенович 0950988365 ukrshlyahbud@gmail.com
-
Адреса:
02660, Україна, м.Київ, М.КИЇВ, вул. Магнітогорська, 1, офіс 710
Початкова пропозиція
7 865 938.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 743 938.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
53
Скарги
0