-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Монтаж системи пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням на об’єкті: Головний корпус (літ. «А»), що розташований за адресою: вул. Семашка, буд. 157, с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл.)
Тендер Prozorro UA-2025-07-31-006365-a
Завершена
542 895.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 714.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 714.48 UAH
Період уточнення:
31.07.2025 15:04 - 05.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим