-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Монтаж системи пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням на об’єкті: Головний корпус (літ. «А»), що розташований за адресою: вул. Семашка, буд. 157, с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл.)
Оголошено тендер
542 895.00
UAH
Номер:
a562851cae9a440892cbdc3bab7425fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-31-007726-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125740
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, БОРОДЯНКА, ВУЛИЦЯ СЕМАШКО, 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125740
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, БОРОДЯНКА, ВУЛИЦЯ СЕМАШКО, 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
542 895.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Монтаж системи пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням на об’єкті:
Головний корпус (літ. «А»), що розташований за адресою: вул. Семашка, буд. 157, с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл.)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.07.2025 14:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Монтаж системи пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням на об’єкті: Головний корпус (літ. «А»), що розташований за адресою: вул. Семашка, буд. 157, с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2151 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума542 895.00 UAH