-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Годинники наручні
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-009683-a
Завершена
262 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 314.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 314.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2025 17:57 - 30.07.2025 00:00
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
f8f5a62a4b3042689306c1df1f1c7ecb
Дата опублікування:
29.07.2025 22:26
Опис:
Заздалегідь вдячні за надання розгорнутих роз’яснень лише ПО СУТІ поставлених питань, по кожному пункту окремо (і іншому випадку вважатиметься, що Замовником роз’яснення не надані), та наполягаємо на обов’язковому приведенні тендерної документації до вимог чинного законодавства шляхом усунення згаданих вищепорушень, у зв’язку з чим просимо роз’яснити публічну позицію Голови та депутатів Бердянської міської ради
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Замовник не має можливості надати відповідь по суті вашого запитання, оскільки він не має юридичних, законодавчих або будь-яких інших підстав роз’яснювати публічну позицію Голови та депутатів Бердянської міської ради
Дата відповіді:
31.07.2025 23:31
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
c8c88fe786e04a6681ab4363ecc76c90
Дата опублікування:
29.07.2025 22:26
Опис:
Яка публічна позиція з зазначеного приводу Голови та депутатів Бердянської міської ради, Голови відповідної військової адміністрації, громадськості, ЗМІ, контролюючих установ, зокрема Держаудитслужби, яка постійно моніторить ціни на ринку
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Замовник не має можливості надати відповідь по суті вашого запитання, оскільки для цього відсутні будь-які юридичні, законодавчі чи інші підстави
Дата відповіді:
31.07.2025 23:24
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
3ba8415c60e247359e62ac934937dc64
Дата опублікування:
29.07.2025 22:25
Опис:
Чому Замовник не вважає за потрібне у важких економічних умовах, викликаних широкомасштабною війною та в порушення ст. 7 Бюджетного кодексу України, а також всупереч заявам Президента та Прем’єр - міністра України, максимально ефективно та економно використовувати бюджетні кошти та збирається здійснити закупівлю за ВТРИЧІ завищеною ціною у конкретного постачальника, свідомо обмежуючи конкуренцію встановленими вимогами у Додатку 5 до тендерної документації
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
оскільки в тендерній документації відсутній Додаток 5, Замовник не має можливості надати відповідь по суті вашого запитання.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:22
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
7efce15ab6134211bb3824199ca2e420
Дата опублікування:
29.07.2025 22:25
Опис:
Яким чином Замовник збирається перевіряти відповідність поставлених ременів встановленим до них тендерною документацією вимог
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час. Але звертаємо вашу увагу на те, що відповіді на аналогічні запитання вже неодноразово були надані іншими Замовниками (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів, виконавчий комітет Одеської міської ради, Київська обласна державна адміністрація та ін.) в електронній системі закупівель.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Відповідно до ст. 21,22 Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами Замовником були оприлюднені тендерна документація та оголошення про проведення відкритих торгів. Під час підготовки тендерної документації проводився всебічний аналіз інформації, розміщеної у мережі Інтернет та електронній системі закупівель «Prozorro», без прив’язки до конкретного виробника.
Відповідно до ст. 22,23 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічну специфікацію). Технічна специфікація не містить посилання на на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. Технічна специфікація за предметом закупівлі складена з урахуванням вдало проведених закупівель за бюджетні кошти іншими замовниками в електронній системі закупівель та багаторічним власним позитивним досвідом.
Оскільки годинники наручні жіночі та чоловічі з ремінцем в подарунковому футлярі з нанесенням Герба м.Бердянська та гравіюванням, призначені для вручення на урочистих заходах військовослужбовцям як символ пошани та вдячності, а аукціон в електронній системі закупівель «Prozorro» є аукціоном на зниження ціни, чекаємо вас на аукціоні з найменшою тендерною пропозицією та найкращою якістю.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:41
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
f8ae0af378f24bee87f45229fd864944
Дата опублікування:
29.07.2025 22:25
Опис:
Надати роз’яснення щодо визначення ременів «натуральна шкіра природньої структури (цільна, не пресована), а саме: яким методом/способом, за якою технологією ці ремені з ЦІЛЬНОГО шмату шкіри мають бути виготовлені та яким ГОСТам вони мають відповідати.
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час. Але звертаємо вашу увагу на те, що відповіді на аналогічні запитання вже неодноразово були надані іншими Замовниками (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів, виконавчий комітет Одеської міської ради, Київська обласна державна адміністрація та ін.) в електронній системі закупівель.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Відповідно до ст. 21,22 Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами Замовником були оприлюднені тендерна документація та оголошення про проведення відкритих торгів. Під час підготовки тендерної документації проводився всебічний аналіз інформації, розміщеної у мережі Інтернет та електронній системі закупівель «Prozorro», без прив’язки до конкретного виробника.
Відповідно до ст. 22,23 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічну специфікацію). Технічна специфікація не містить посилання на на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. Технічна специфікація за предметом закупівлі складена з урахуванням вдало проведених закупівель за бюджетні кошти іншими замовниками в електронній системі закупівель та багаторічним власним позитивним досвідом.
Оскільки годинники наручні жіночі та чоловічі з ремінцем в подарунковому футлярі з нанесенням Герба м.Бердянська та гравіюванням, призначені для вручення на урочистих заходах військовослужбовцям як символ пошани та вдячності, а аукціон в електронній системі закупівель «Prozorro» є аукціоном на зниження ціни, чекаємо вас на аукціоні з найменшою тендерною пропозицією та найкращою якістю.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:41
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
a22c0ca688004971adaab557a19a3f62
Дата опублікування:
29.07.2025 22:24
Опис:
Надати роз’яснення чому Замовник встановленням ВТРИЧІ завищеної очікуваної вартості закупівлі навмисно гарантує конкретному учаснику отримання надприбутку шляхом продажу годинників в корпусах з дешевої латуні з дешевими японськими механізмами, у той час як очікувана вартість закупівлі на рівні 2 628,00 грн. цілком дозволяє учасникам запропонувати Замовнику годинники з більш якісного матеріалу, у т.ч. із швейцарським механізмом
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час. Але звертаємо вашу увагу на те, що відповіді на аналогічні запитання вже неодноразово були надані іншими Замовниками (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів, виконавчий комітет Одеської міської ради, Київська обласна державна адміністрація та ін.) в електронній системі закупівель.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Відповідно до ст. 21,22 Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами Замовником були оприлюднені тендерна документація та оголошення про проведення відкритих торгів. Під час підготовки тендерної документації проводився всебічний аналіз інформації, розміщеної у мережі Інтернет та електронній системі закупівель «Prozorro», без прив’язки до конкретного виробника.
Відповідно до ст. 22,23 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічну специфікацію). Технічна специфікація не містить посилання на на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. Технічна специфікація за предметом закупівлі складена з урахуванням вдало проведених закупівель за бюджетні кошти іншими замовниками в електронній системі закупівель та багаторічним власним позитивним досвідом.
Оскільки годинники наручні жіночі та чоловічі з ремінцем в подарунковому футлярі з нанесенням Герба м.Бердянська та гравіюванням, призначені для вручення на урочистих заходах військовослужбовцям як символ пошани та вдячності, а аукціон в електронній системі закупівель «Prozorro» є аукціоном на зниження ціни, чекаємо вас на аукціоні з найменшою тендерною пропозицією та найкращою якістю.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:41
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
e7fcb0f9b1104c9e94c5e5f61a1e9d44
Дата опублікування:
29.07.2025 22:23
Опис:
Надати роз’яснення, чому учасник не може надати годинники з циферблатами не з «накладними металевими значками золотого кольору», а, наприклад, з цифрами, римськими або арабськими, або будь-якою іншою індикацією, якщо зняття подібного обмеження (властивого конкретним годинникам «TIME-R» конкретного постачальника ТОВ «Київський годинниковий завод») дозволить зекономити Замовнику як понад 50 % бюджетних коштів, що у теперішній ситуації вкрай обмежених ресурсів під час кривавої війни є як ніколи актуальним
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час. Але звертаємо вашу увагу на те, що відповіді на аналогічні запитання вже неодноразово були надані іншими Замовниками (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів, виконавчий комітет Одеської міської ради, Київська обласна державна адміністрація та ін.) в електронній системі закупівель.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Відповідно до ст. 21,22 Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами Замовником були оприлюднені тендерна документація та оголошення про проведення відкритих торгів. Під час підготовки тендерної документації проводився всебічний аналіз інформації, розміщеної у мережі Інтернет та електронній системі закупівель «Prozorro», без прив’язки до конкретного виробника.
Відповідно до ст. 22,23 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічну специфікацію). Технічна специфікація не містить посилання на на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. Технічна специфікація за предметом закупівлі складена з урахуванням вдало проведених закупівель за бюджетні кошти іншими замовниками в електронній системі закупівель та багаторічним власним позитивним досвідом.
Оскільки годинники наручні жіночі та чоловічі з ремінцем в подарунковому футлярі з нанесенням Герба м.Бердянська та гравіюванням, призначені для вручення на урочистих заходах військовослужбовцям як символ пошани та вдячності, а аукціон в електронній системі закупівель «Prozorro» є аукціоном на зниження ціни, чекаємо вас на аукціоні з найменшою тендерною пропозицією та найкращою якістю.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:40
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
a02ddf61b6df4f5b8494485f9daa3b7c
Дата опублікування:
29.07.2025 22:23
Опис:
Пояснити яким чином вимога певного типу індикації циферблату може впливати на якість або на функціональні особливості предмета закупівлі
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час. Але звертаємо вашу увагу на те, що відповіді на аналогічні запитання вже неодноразово були надані іншими Замовниками (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів, виконавчий комітет Одеської міської ради, Київська обласна державна адміністрація та ін.) в електронній системі закупівель.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Відповідно до ст. 21,22 Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами Замовником були оприлюднені тендерна документація та оголошення про проведення відкритих торгів. Під час підготовки тендерної документації проводився всебічний аналіз інформації, розміщеної у мережі Інтернет та електронній системі закупівель «Prozorro», без прив’язки до конкретного виробника.
Відповідно до ст. 22,23 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічну специфікацію). Технічна специфікація не містить посилання на на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. Технічна специфікація за предметом закупівлі складена з урахуванням вдало проведених закупівель за бюджетні кошти іншими замовниками в електронній системі закупівель та багаторічним власним позитивним досвідом.
Оскільки годинники наручні жіночі та чоловічі з ремінцем в подарунковому футлярі з нанесенням Герба м.Бердянська та гравіюванням, призначені для вручення на урочистих заходах військовослужбовцям як символ пошани та вдячності, а аукціон в електронній системі закупівель «Prozorro» є аукціоном на зниження ціни, чекаємо вас на аукціоні з найменшою тендерною пропозицією та найкращою якістю.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:40
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
85ed37ec5ce941dd916a9ce2d4ca82ef
Дата опублікування:
29.07.2025 22:23
Опис:
Надати обґрунтування вимог до типу індикації циферблату, а саме «з накладними металевими значками певного кольору»
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час. Але звертаємо вашу увагу на те, що відповіді на аналогічні запитання вже неодноразово були надані іншими Замовниками (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів, виконавчий комітет Одеської міської ради, Київська обласна державна адміністрація та ін.) в електронній системі закупівель.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Відповідно до ст. 21,22 Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами Замовником були оприлюднені тендерна документація та оголошення про проведення відкритих торгів. Під час підготовки тендерної документації проводився всебічний аналіз інформації, розміщеної у мережі Інтернет та електронній системі закупівель «Prozorro», без прив’язки до конкретного виробника.
Відповідно до ст. 22,23 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічну специфікацію). Технічна специфікація не містить посилання на на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. Технічна специфікація за предметом закупівлі складена з урахуванням вдало проведених закупівель за бюджетні кошти іншими замовниками в електронній системі закупівель та багаторічним власним позитивним досвідом.
Оскільки годинники наручні жіночі та чоловічі з ремінцем в подарунковому футлярі з нанесенням Герба м.Бердянська та гравіюванням, призначені для вручення на урочистих заходах військовослужбовцям як символ пошани та вдячності, а аукціон в електронній системі закупівель «Prozorro» є аукціоном на зниження ціни, чекаємо вас на аукціоні з найменшою тендерною пропозицією та найкращою якістю.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:40
Відповідь надана
Звертаємося до Вас щодо надання наступних РОЗ’ЯСНЕНЬ
Номер:
fc28adc6e3a34c0781cc33c6c2d3711a
Дата опублікування:
29.07.2025 22:22
Опис:
Надати роз’яснення вимоги до матеріалу корпусу -латунь, яка не може вважатися високоякісним матеріалом (латунь – подвійний або багатокомпонентний сплав на основі міді, де основним легирующим компонентом є ЦИНК, іноді з додаванням олова, нікеля, свинца, марганца, заліза та інших елементів. Корпуси годинників, виготовлених з латуні, ШВИДКО СТИРАЮТЬСЯ (до 3-5-ти років), ОКИСЛЯЮТЬСЯ, РЖАВІЮТЬ, ЦАРАПАЮТЬСЯ та ЧОРНІЮТЬ, залишаючи на руках темні плями), хоча встановлена Замовником очікувана вартість закупівлі цілком дозволяє закупити вдвічі дорожчі корпуси зі сталі (матеріалу дуже міцного й твердого, що забезпечує відмінний спротив сильним ударам та постійним механічним навантаженням, температурним перепадам, корозії та хімічним агресіям, не викликає алергій й шкіряних подразнень, який має відмінний й стильний зовнішній вигляд, який за своїми характеристиками набагато перевершує латунь та виключно з якого виготовляють свої годинники швейцарські виробники)
Відповідь:
Шановний ініціатор звернення.
Дякуємо за змістовні, цікаві та розлогі запитання. Замовник цінує час та зусилля, що були приділені вами на їх написання в цей складний час. Але звертаємо вашу увагу на те, що відповіді на аналогічні запитання вже неодноразово були надані іншими Замовниками (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів, виконавчий комітет Одеської міської ради, Київська обласна державна адміністрація та ін.) в електронній системі закупівель.
Щодо вашого звернення Замовник повідомляє наступне:
Відповідно до ст. 21,22 Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами Замовником були оприлюднені тендерна документація та оголошення про проведення відкритих торгів. Під час підготовки тендерної документації проводився всебічний аналіз інформації, розміщеної у мережі Інтернет та електронній системі закупівель «Prozorro», без прив’язки до конкретного виробника.
Відповідно до ст. 22,23 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічну специфікацію). Технічна специфікація не містить посилання на на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. Технічна специфікація за предметом закупівлі складена з урахуванням вдало проведених закупівель за бюджетні кошти іншими замовниками в електронній системі закупівель та багаторічним власним позитивним досвідом.
Оскільки годинники наручні жіночі та чоловічі з ремінцем в подарунковому футлярі з нанесенням Герба м.Бердянська та гравіюванням, призначені для вручення на урочистих заходах військовослужбовцям як символ пошани та вдячності, а аукціон в електронній системі закупівель «Prozorro» є аукціоном на зниження ціни, чекаємо вас на аукціоні з найменшою тендерною пропозицією та найкращою якістю.
Дата відповіді:
31.07.2025 23:40