-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Годинники наручні
Оголошено тендер
262 800.00
UAH
Номер:
d3a2016e4fb74782a0d7e293b708cc20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-24-013978-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, просп. Соборний, 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, просп. Соборний, 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
262 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Годинники наручні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18520000-0 Персональні хронометри
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.07.2025 21:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяБердянська
Сума262 800.00 UAH