-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 20 мм, 25 мм, 40 мм, 50 мм, 65 мм, 80 мм, 100 мм
Тендер Prozorro UA-2025-07-23-007637-a
Завершена
499 860.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 998.60 UAH
мін. крок: 1% або 4 998.60 UAH
Період уточнення:
23.07.2025 14:45 - 29.07.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення до технічних умов
Номер:
4fd1332c9505486399ef8d613e500a14
Дата опублікування:
24.07.2025 17:34
Опис:
Шановний замовнику, просимо дати пояснення до Додатку 4:
1. Діапазон витрат Qmin,max – 0,4-50 м3/год (для лічильників DN80)
2.Кількість каналів вимірювання – 1 шт. Датчики витрати ДР – 2 шт. Це теплолічильник з двома витратомірами чи одним?
Відповідь:
1. Діапазон витрат Qmin,max – 0,4-80 м3/год (для лічильників DN80).
2.Одноканальний.
3. З одним витратоміром
Дата відповіді:
28.07.2025 09:03
Відповідь надана
Аналоги
Номер:
6c32c1d4bed44b11aa07173a7b749b82
Дата опублікування:
24.07.2025 12:51
Опис:
Скажіть, будь ласка, чи можна пропонувати аналоги?
Відповідь:
Учасник може запропонувати до постачання товар, що є еквівалентом до предмета закупівлі з урахуванням характеристик товару наведених в Додатку 4 "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ до предмета закупівлі" тендерної документації.
Дата відповіді:
24.07.2025 13:14