-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 20 мм, 25 мм, 40 мм, 50 мм, 65 мм, 80 мм, 100 мм
Оголошено тендер
599 832.00
UAH
Номер:
6a2ec34c5ab646d5af61acaf38ec7609
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-23-009160-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
599 832.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 20 мм, 25 мм, 40 мм, 50 мм, 65 мм, 80 мм, 100 мм
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 Лічильники
Дата опублікування:
23.07.2025 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума599 832.00 UAH