-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2025-07-21-004125-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ПАЛИВО", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Торги не відбулися
523 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2025 12:37 - 27.07.2025 00:00
Відповідь надана
АЗС
Номер:
6984fd9a2a1c43298d6052184d651a06
Дата опублікування:
24.07.2025 11:35
Опис:
Доброго дня, прохання надати пояснення даній умові: Перелік АЗС - Україна вся територія України (крім окупованих територій), Вам потрібно хоча б одна АЗС в кожній області? Чи відсоток АЗС по Україні потрібен якийсь?
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник! АЗС мають бути розташовані на відстані не більше 30 км від місцезнаходження Замовника (не менше однієї АЗС) та не менше 5 (п’яти) АЗС в кожній області України (крім окупованих областей України). Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
25.07.2025 11:39
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
a2ce277e6ede4f67af2f391861c1c2f3
Дата опублікування:
22.07.2025 16:35
Опис:
Доброго дня, прохання надати пояснення даній умові:
Перелік АЗС - Україна вся територія України (крім окупованих територій),
Вам потрібно хоча б одна АЗС в кожній області? Чи відсоток АЗС по Україні потрібен якийсь?
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник! АЗС мають бути розташовані на відстані не більше 30 км від місцезнаходження Замовника (не менше однієї АЗС) та не менше 5 (п’яти) АЗС в кожній області України (крім окупованих областей України). Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
25.07.2025 11:39