-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2025-07-21-004125-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ПАЛИВО", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Торги не відбулися
523 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
Номер:
5851c9df60e94ec49497578a5b4bc909
Внутрішній номер закупівлі:
25926649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-21-004125-a
Замовник:
КОМИШУВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, селище міського типу Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Новак Тетяна Ігорівна 380507468030 vikagarm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
523 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2025 12:37 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2025 12:37 - 30.07.2025 01:00
Аукціон:
з 31.07.2025 11:38
Період кваліфікації:
30.07.2025 01:00 - 05.08.2025 12:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴523 440.00 Дизельне паливо